Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Regeneracja zacisku w naczepie i wymiana klocków regeneration of the clamp in the trailerRegeneracja zacisku i wymiana klocków . Więcej o naprawie znajdziecie na
https://www.facebook.com/mobilnaobslugapojazdow/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

15 thoughts on “Regeneracja zacisku w naczepie i wymiana klocków regeneration of the clamp in the trailer

  1. Na przyszłość taka rada, gdy odkręcisz koło, a felga nie chce zejść z piasty poszukaj jakiegoś punktu zaczepienia i załóż pas na np. koło innej naczepy czy też drzewo, naciagnij go i skocz na niego i puści, działanie z zwiększona siła, coś w podobie prasy.
    Łapka dla was chłopaki, bo widać że szacie się na rzeczy i lubicie to.
    Pozdrawiam

  2. 1:50 fajnie, ale dobijając klucz też zrusza Pan minimalnie gwint, co też przekłada się na późniejszą łatwość odkręcenia. Tak mnie bynajmniej kiedyś uczono i widzę w tym sens.

  3. Witam. Pytanie do majstra. Z którego regionu polski jesteś, bo na szlifierkę kątową mówisz gumówka?
    Oczywiście łapa w górę. Mało takich kanałów 💪💪💪

  4. A przed wyjazdem albo niekiedy dużo wcześniej mówisz na bazie do szefa że tam już się coś kończy czy to hamulce czy inne takie tam usterki ale jak to PL dziad nie No co ty nie takich się jeździło itd… a potem płacz ile to łun zpłaciuł za naprawy na drodze🤦🏼‍♂️ k U r W a co za kraj co za ludzie?!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!