Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Regeneracja wnętrza reflektora



Jak w domowych warunkach przeprowadzić regeneracje wnętrza reflektorów , rozklejanie lamp wymiana odbłyśników , to tematy dzisiejszego odcinka.

zobaczcie przykładowe ceny Reflektorów:
———————————————–
http://na.allegro.pl/reflektory
———————————————–
Odbłyśniki:
http://na.allegro.pl/odblysniki

Lampy LED
http://na.allegro.pl/lampy_LED

idzie zima więc sprawdź również oferty
—————————————————————
Opony zimowe:
http://na.allegro.pl/opony_zimowe
——————————————————–

Wbijajcie na FB naszego Warsztatu
———————————————————————
https://www.facebook.com/m4kwarsztat/
———————————————————————

Chemia której się nie wstydzimy:
—————————————– ————–
http://na.allegro.pl/TEC2000_sma
——————————————————–
Patronite To dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂
——————————————————————
https://patronite.pl/Milosnicy4kolek
——————————————————————

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW
————————————————————————————————
http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek
————————————————————————————————

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————

Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–

Oraz nasz dostawca części używanych
————————————

Strona główna


______________________

No i oczywiście zaglądajcie na Tune up
——————————————————————————-
https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/?fref=ts
——————————————————————————-

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

27 thoughts on “Regeneracja wnętrza reflektora

 1. Łysy ale takie coś wsadzasz do tej lampy… ten drugi odbłyśnik wcale nie jest w dużo lepszym stanie.(7:24) I tak nie będzie świecić prawidłowo. Szkoda czasu i kleju. Jak już rozklejać lampe to zrobić porządnie.

 2. Wydawało mi się, ze to zbyt skomplikowana praca z reflektorami. Jednak po obejrzeniu tego filmu stwierdzam, że byłabym sobie w stanie poradzić. Jeśli się nie uda to zawsze pozostają fachowcy z AutoGamma. Ciekawe czy daliby naprawić moją ewentualną fuszerkę 😀

 3. Ojej co za amatorszczyzna I fuszerstwo.
  Zaczynając od ściągania spinek, NIE! Robimy tak jak to jest pokazane na wideo srubowkretem podążając gdzieś po bokach tylko od góry wkładając płaski śrubokręt w otwór w spince od strony plastiku pochylajac w kierunku przeciwnym od szkła. Unikniemy wtedy ryzyka zbicia klosza.
  Spinki odkładamy do innego pojemnika a nie jak to na wideo, część spada na podłogę a część leży na stole przygnieciona lampą.

 4. Następnie NIGDY!!! Nie używamy metalowych narzędzi, tak jak to fuszerkasz pokazał, jak to robi srubowkretem bo możemy zbić klosz i polamac elementy plastiku. Do tego służy łyżka plastikowa jaka się używa np. do tapicerki, podwazania klipsów.

 5. Generalnie szklany klosz lampy NIGDY nie były klejone tylko na gumowej uszczelce. Chyba, że maczał wcześniej swoje brudne łapska wcześniej jakiś inny pseudo fachowiec, pokroju tego tutaj fuszerkarza.

 6. Na koniec przykleił na klej, założył spinki źle, bo zakłada się nakładając od strony szkła i dociska na plastik, czyli odwrotnie jak to jest na wideo pokazane. Logiczne, że można uszkodzić klosz dociskajac metalową spinke na szkło, ZAWSZE robi się to od strony szkła na plastik.
  Skrajną głupotą jest owijanie reflektora gumką żeby docisnac klosz do kleju, spinki są tak silne, że potrafią docisnac klosz do uszczelki bardzo szczelnie, której tam nie ma, tym bardziej docisną do kleju.
  Jednym słowem, ja bym oddał temu Panu te lampy spowrotem i żądał zakupu nowych zarzucając jemu, że zniszczył mi lampy i wyskrobał, wyrwał oryginalną uszczelke zamieniając na prymitywne klejenie silikonem.
  Panie z warsztatu, nie masz pojęcia za co się bierzesz to zabierz swoje łapska od prostej technologi zanim ja zepsujesz. Jeśli zauważysz, że ktoś grzebał przy lampach wcześniej, poinformuj klienta o tym fakcie i zaproponuj wymianę reflektorów bo opary kleju pod wpływem temperatury uszkodza lustro, tak jak żeś widział, gdy je otworzyłeś, bo ktoś taki sam mądry jak Ty, już je wcześniej przed Tobą spierdolił.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!