Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Regeneracja siodła Jost JSK 40 ! Taki luz na siodle potrafi zmienić długość zestawu :)))https://patronite.pl/TruckmechanicfromPoland

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

47 thoughts on “Regeneracja siodła Jost JSK 40 ! Taki luz na siodle potrafi zmienić długość zestawu :)))

  1. Teraz patrząc co nasz rząd wyprawia że transport jest działalnością nie pewną , bo z paliwami robią sobie co chcą.Np : We Francji już się biją o palliwa i są llimmity.Ja nie wiem czy damy radę pociągnąć jeszcze dwa lata bo czasy nie pewne i w tym momencie to chyba poszedłbym w zamiennik.Niestety takie realia.W tym roku upadło 60 tys.firm ogólnie wszystkich także zachwile może przyjść i pora na transport niestety.60 , 70 % kosztów uzyskania przychodu to paliwo a gdzie reszta? Tak dalej pójdzie to to się szybko sypnie.

  2. 9:50 Jak ja Panu "współczuję", że ma Pan taki "personel". Trzeba nad nimi stać z kamerą, albo z kijem, bo inaczej robota nie idzie i tylko roboczogodziny "łapią" 😉 Pozdrowienia dla całej Ekipy 🙂

  3. Jak najbardziej szanuję i lubię waszą ciężką i brudną pracę.Zastanawia mnie jednak dlaczego jak już wszystko macie na wierzchu i dostępne nie czyście całości z tego starego skamieniałego i zasyfiałego smaru.

  4. Oglądam ten kanał jak jest pan prezes DZIADEK ,reszta chłopa też fajne asy ,ale PREZES kiniący kulturą , pierwsze skrzypce jak nic,miło się was słucha i ogląda .Pozdrawiam z kujaw tomasz.
    PS. pan Misiek kamerkę w ręke i jaka stabilizacja, od razu sie miło ogląda

  5. Patrząc jak wyglądał luz przed regeneracją i po (czytaj jak dbał właściciel pojazdu o stan techniczny) to w tym zestawie ciągnika i naczepy, ten zestaw naprawczy jest chyba najdroższą obecnie rzeczą. A tak półserio to jeszcze z pięć filmów zobaczę i otwieram mobilny warsztat. Super robota chłopaki, tak trzymać. A poważnie to można czuć się bezpieczniej na drodze wiedząc że fachowcy mieli choć kilka z tych tysięcy tirów w swoich rękach. Może tych pseudo mechaników druciarzy sumienie ruszy gdy obejrzą Waszą pracę i podejście do niej.

  6. No słabo .Nagraj jakąś standartową czołówkę i wrzuć jakiś materiał może być nawet nie kompletny ale z dźwiękiem i obowiązkowo z przymrużeniem oka. Wiem że to duże obciążenie ale może dwa filmy na tydzień.Nawet nie z naprawy ale może być z dojazdu na naprawę i komentarzem po naprawie. No słabo pubikuje pan filmy.

  7. Super kanał przypadkowo na niego trafiłem bardzo ciekawie go prowadzicie osobiście mam własną ciężarówkę w USA Kenworth t-680 i wymieniałem u siebie siodło oczywiście w warsztacie i tej samej firmy jost oczywiście subskrypcja musi być pozdrawiam z Chicago.

  8. Lubię Was oglądać. Dziadek zawsze mi przypomina mojego tatę, kiedy to wspólnie działaliśmy czy to przy samochodach, czy w ogrodzie. Ehh, cieszę się, że mam dobre wspomnienia. Pozdrawiam Was ciepło!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!