Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Programowanie Naprawa licznika NISSAN Quashqai 2013 r 1M80F

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

2 thoughts on “Programowanie Naprawa licznika NISSAN Quashqai 2013 r 1M80F

  1. Mam pytanie. Na forum Australia znalazłem wątek w którym opisywali proces wymiany licznika w X-trail T31 przedlift (2007) na polift (2010). Wszystko odbywa się przy pomocy "przejściówki", adaptera zrobionego przez chłopaków zajmujących się Nissanami w Rosji. Adapter wygląda tak, że są to 2 wtyczki i kable czyli nawet nie wlutowują się w płytkę tylko sygnały do diod podpinają pod istniejące okablowanie i wtyczki. Kiedyś mieli takie przejściówki normalnie w sprzedaży na stronie, ale teraz zajęli się nowszymi modelami Nissana.

    Czy jesteś w stanie zrobić dla mnie taką przejściówkę i zaprogramować poliftowy licznik zgodnie z przebiegiem ze starego?
    Chodzi mi o efekt wizualny i żeby nie świecił mi tak po oczach w nocy na pomarańczowo bo jest to męczące oczy. Chciałbym zrobić to przed nowym rokiem, żeby nie czepiali się później mnie na stacji diagnostycznej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!