Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Problem z elektrycznym panelem sterowania w Volvo FH | KrychuTIR™Rozwiązanie problemu z elektrycznym panelem sterowania szybami w Volvo FH z 2012 roku.

https://instagram.com/KrychuTIR

https://patronite.pl/KrychuTIR

KrychuTIR™ 2018 ©

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

20 thoughts on “Problem z elektrycznym panelem sterowania w Volvo FH | KrychuTIR™

  1. Witam , mam pytanie co do cofania tirem , kiedy kręcisz kierownicą w prawo to tył naczepy idzie w prawo czy w lewo ? I czy według Ciebie ciężko jest zdać prawko na C+E ?

  2. volvo ma to do siebie ze cieknie wlasnie na te panele. ten stary mozesz rozebrac delikatnie i przeczyscic. co do prawej szyby jak wyjmiesz panel z drzwi pasazera to glownym prawa szyba nie bedziesz mogl sterowac.

  3. siema Krychu. jako mlody kierowca mam pytanie do Ciebie starego Drajwera. niedawno zrobiem lejce na ce, chce zaczac na krajowce. jakiego wynagrodzenia moge sie spodziewac na poczatek wiadomo ze jako świeżak zlotych gór niebede oczekiwal . doswiadczenie mam ale tylko busy 2lata na europie. pozdrawiam

  4. Temat przerabiany w chińczyku, podobnie jak centralny zamek. Wystarczy dwa razu pobawić się klamką pasażera (zaryglować drzwi od środka i odryglować) i jest duże prawdopodobieństwo, że centralny zamek z pilota nie będzie działał. Ale spokojnie, w 5 letnim FH4 są podobne kwiatki. Szyba jest tak duża, że podczas jazdy cały czas drga. Z racji tego, że palę papierosy i ogólnie zawsze mam lekko szybę uchyloną jest maniana. Raz, że szyba rusza się troche w prowadnicy i od miesiąca wyskakuje jakiś błąd i ograniczeniu funkcjonalności. Jak błąd wyskoczy to nie da się otworzyć szyby pasażera ze sterownika kierowcy, ani nie ma podgrzewania lusterek. Początkowo podejrzewałem jakieś zwarcie w panelu sterowania od strony kierowcy, ale ostatnimi czasy błąd wyskakuje po wyregulowaniu kierownicy do jazdy. Wniosek prosty, jakaś wiązka się przetarła za kolumną kierowniczą. Czyli czeka mnie rozbieranie zegarów i tam szukanie przyczny ;(

Dodaj komentarz

Zadzwoń!