Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Poradnik Volvo V40Volvo Polska przedstawia krótki poradnik po funkcjonalnościach nowego Volvo V40. Przedstawione są w nim główne cechy pojazdu i sposób obsługi niektórych systemów.

Kluczyk do Volvo V40 kontroluje typowe funkcje: otwierania i ryglowania drzwi i bagażnika, włączenie/wyłączenie alarmu lub domknięcie i otwarcie wszystkich okien. Ponadto oferuje możliwość włączenia świateł wewnątrz samochodu, włączenie alarmu na żądanie i sprawdzenie statusu poszczególnych systemów. Uruchamianie i wyłączanie silnika następuje po wciśnięciu przycisku „Start/Stop”.
Kodowanie radia dokonać można z poziomu konsoli centralnej, a nawigację między stacjami radiowymi ułatwią przyciski na kierownicy. Volvo V40 wyposażone jest w technologię Bluetooth, dzięki której uwolni ręce kierowcy od telefonu komórkowego. Dzięki temu systemowi kierowca nie tylko może odbierać połączenia przychodzące, ale również dzwonić pod numery z książki telefonicznej telefonu- wyświetlane na ekranie na desce rozdzielczej. Obsługa również i tego systemu dostępna jest zarówno z poziomu deski rozdzielczej, jak i przycisków na kierownicy. Volvo V40 posiada możliwość odtwarzania muzyki z urządzenia USB, I-Poda, standardowej płyty CD oraz z Twojego smartfona. Do przeglądania playlisty użyteczny okazuje się scroll dostępny na kierownicy. Oglądając np. film na smartfonie możesz wykorzystać system audio w samochodzie, który zapewni lepsze wrażenia niż głośnik w Twoim urządzeniu.
Volvo V40 posiada 16 funkcjonalnych schowków wewnątrz kabiny. Innym udogodnieniem jest dostosowanie sposobu wyświetlania informacji na desce rozdzielczej do upodobań kierowcy. Jeśli chcesz wymienić pióra wycieraczek, musisz ustawić je w pozycji serwisowej. Dzięki funkcjonalnej przegrodzie w bagażniku, łatwiej jest przewozić zróżnicowany bagaż. Opatentowany system odmrażania szyb pozwala na szybkie usunięcie szronu. Na manetce wycieraczek można włączyć funkcję automatycznego wykrywania deszczu. Podczas parkowania tyłem niezwykle funkcjonalny może okazać się system kierowania lusterek do dołu, dzięki któremu kierowca może śledzić pozycję krawężnika (system dostępny wyłącznie dla pojazdów wyposażonych w elektroniczną regulację siedzenia kierowcy z pamięcią). Dystans, jaki można pokonać na paliwie w zbiorniku estymowany jest na podstawie spalania z ostatnich 30 kilometrów. Volvo zaleca przez pierwsze kilka miesięcy myć samochód ręcznie, kiedy to lakier jest bardziej wrażliwy.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące serwisowania samochodów Volvo – zostań naszym fanem na Facebooku: https://www.facebook.com/VolvoAutoPolska?fref=ts i wyślij nam wiadomość.

Subskrybuj też nasz kanał na YouTube, gdzie będziemy umieszczać więcej filmów z poradami o naszych samochodach Volvo: http://www.youtube.com/user/volvoautopolska

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

7 thoughts on “Poradnik Volvo V40

  1. W fabryce Volvo władze zakładu propagowały ideologię LGBT i zachęcały pracowników do tego, aby zostali członkami lub sojusznikami tej społeczności. Zaprotestowały organizacje związkowe, a interwencja okazała się skuteczna i reklama została zdjęta.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!