Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Parujące Lampy/Reflektory W Aucie… Jak Sobie Radzić?? Doraźne Sposoby!!Parujące Lampy/Reflektory W Aucie… Jak Sobie Radzić?? Doraźne Sposoby!!
#zaparowanelampy #parujacereflektory #sztosgaraz
Witajcie !! Jeśli kończy Wam się OC a macie ochotę wspierać kanał zachęcam do skorzystania z linku https://mubi.pl/id-485VSH do Mubi aby otrzymać rabat w wysokości 150zł. Mubi to porównywarka, za której pomocą znajdziesz najbardziej atrakcyjną ofertę…

Kontakt – Sztosgaraz@interia.pl
Patronite – https://patronite.pl/Sztosgaraz
Grupa na FB – https://www.facebook.com/groups/430118897922396/

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCiLDWzIsKJFSltaALiq_1bA/join

Jeśli ktoś ma ochotę wspierać kanał na Patronite.pl oto link:
https://patronite.pl/Sztosgaraz

Urywki piosenki do filmu zostały udostępnione przez Denisa za co Bardzo Dziękuję 🙂 Denis – Pan Mechanik https://www.youtube.com/watch?v=SHhOgDbyY1A

Zacznij wspierać ten kanał, a dostaniesz te bonusy:
https://www.youtube.com/channel/UCiLDWzIsKJFSltaALiq_1bA/join

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

10 thoughts on “Parujące Lampy/Reflektory W Aucie… Jak Sobie Radzić?? Doraźne Sposoby!!

  1. Chyba w każdej e60 z biegiem czasu parują lampy. Niekiedy pomaga przełożenie uszczelek od dekielków w inne miejsce jak nie było ingerencji w konstrukcje lampy i oczywiście sprawdzenie czy sa te gąbeczki w odpowietrznikach.
    Ja kupiłem e60 z regenerowanymi lampami lecz niestety ta regeneracja nie była zrobiona profesjonalnie i w krótkim czasie od zaparowania padł moduł smc. Jedną lampę udało mi się uszczelnić lecz z drugą walczyłem dość długo.
    Wziąłem się na sposób… pozatykałem wszystkie wejścia do lampy, popryskałem lampę płynem z wodą i podłączyłem kompresorek aby troche podnieść ciśnienie w lampie…. widać wtedy w których miejscach po nieprawidłowym sklejeniu ucieka powietrze. Prosty sposób który może pomóc 😉

  2. Z parowaniem to niestety nie jedyny problem związany z moimi lampami. Chociaż przyznam, że wskazówki z pewnością mi się przydadzą. Jednak z całkowitą diagnostyką to będę musiała zwrócić się do specjalistów. Podobno AutoGamma świetnie sobie radzi z różnymi usterkami.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!