Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Niesamowita ciężarówka polskiego kierowcy #Ciężarówką_przez_StanyOglądaj „Ciężarówką przez Stany” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/programy-online/ciezarowka-przez-stany-odcinki,6372/odcinek-4,S02E04,97043
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Dawid wraz ze swoim przyjacielem podróżnikiem zwiedzi Waszyngton, ale tym razem nie zza kierownicy ciężarówki, tylko… z kajaka! Następnie wyruszy do Delaware by odstawić ładunek, który przywiózł z Karoliny Południowej i wziąć kolejny – do Chicago. Przebijając się przez góry spotka wyjątkową ciężarówkę polskiego kierowcy, przejedzie przez Warszawę w stanie Ohio i wpadnie w niespodziewane kłopoty pod sam koniec podróży.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

41 thoughts on “Niesamowita ciężarówka polskiego kierowcy #Ciężarówką_przez_Stany

  1. Peterbilt Fajny Truck ale tylko na show ale…. w zyciu codziennym to bunkier nie ma miejsca ciasny prymitywny truck 25 lat za Volvem przynajmniej !!! Jezdzilem takim tylko na zdjeciach i na filmie wyglada inny od innych ale to nic specialnego wszystko stare prymitywne zadnego praktycznego rozwiazania i oprucz tych nikli i swiatelek nic tam nie ma odlotowego przereklamowany Truck !!!

  2. Maszyna BESTIA , ja nie Goralka, ale Podlasianka i pozdrawiam Pana z NY. Serce się raduje jak widzi się polskiego orzełka w koronie, a szczególnie na obczyźnie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!