Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Neoplan Cityliner N1116 naprawa przedniej zwrotnicy . Tym razem w komfortowych warunkach na garażu !

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

36 thoughts on “Neoplan Cityliner N1116 naprawa przedniej zwrotnicy . Tym razem w komfortowych warunkach na garażu !

 1. Dobrze by było dodać dwie rzeczy jeśli ten film ma służyć jako instruktaż , a mianowicie , że sworznie często są stopniowane i wychodzą np tylko do góry i warto przyjrzeć się jak wyglada sworzeń w zestawie naprawczym a druga sprawa odkręcanie śrub imbusowych to często ciężka walka do której trzeba podejść bardzo poważnie

 2. Oglądałem twoich parę odcinków i zastanawiam się czy korzystasz z jakiś katalogów technicznych, serwisowych? Chodzi mi o to że wiadomo że na drodze naprawy się robi z dużym zapleczem własnego pomysłu i często improwizacji ale porządnie i w miarę szybko jak widać po was można zrobić dobrą prace. A tacy majstrzy… w serwisie ASO którzy maja z góry pewnie na kartce rozpisany plan że żeby odkręcić jakaś śrubkę trzeba nie tylko opuścić kabinę ale ją całą odkręcić (pewnie Niemcy tak maja…) albo wyjąc silnik i pewnie tak robią. Są pewnie takie bzdury w serwisach które zapewne TY omijasz szerokim łukiem?

 3. Dobra robota panowie! Tylko uwaga na przyszlosc. Bezpieczniej wypychac King Pina od dolu do gory, przy ZF zdarza sie, ze King Pin ma specjalny ring, ktory zapobiega opadaniu. Nie w sposob tego zobaczyc. A nowy, katalogowy moze go nie miec.

 4. 3:51 Dziadek swój chłop! Przyznać się kto chociaż raz nie zmienił tych badziewanych Torxów/Imbusów na zwykłe, normalne sześciokątne śruby? Aż miło posłuchać fachowców w akcji! Pozdrawiam Serdecznie!

 5. Wasze filmy pokazują jak ważna jest dobra atmosfera w zespole Każdy wie co ma robić. Jak w "Czterech pancernych" jesteście jak palce jednej ręki i to na pewno nie lewej!
  Tak trzymać Panowie!

 6. Pracować z takimi ludzmi i fachowcami jak wy to marzenie nie jednego mechanika czy też praktykanta!!! Misiek nawet nie masz pojęcia ile ludzi tobie zazdrości w pozytywnym słowa znaczeniu a ja osobiście mając takiego seniora eksperta… ahhh było by życie leprze!!!! W każdej rodzinie powinien być taki senior ekspert i świat był by na pewno lepiej poukładany!!!! Pozdrawiam i czekam kiedy będziecie w Jeleniej Górze!!!

 7. Kurde wasz kanał jest mega spoko. Nie lubię ciężarówek i autobusów. Ale z wami siedzę z rana na urlopie i piję piwko. Pozdrawiam całą waszą ekipę.
  🙂 Dziadek i misiek to świetni pracownicy. Mocno zaangażowani.

 8. Znam ten temat 🙂 przez 22 lata trochę tego było i to w różnych sprzętach. Najważniejsze, to zadbać o bezpieczeństwo i szanować zdrowie. Pozdrawiam ekipę 🙂 oczywiście łapa w górę 👍

Dodaj komentarz

Zadzwoń!