Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Naprawa / Wymiana podsufitki Samochodowej – Volvo s40II / V50 / C30Wymiana podsufitki w aucie Volvo s40II na kolor czarny.
Firma specjalizuje sie w wymianie Podsufitek w autach osobowych i nie tylko – Zapraszam do kontaktu na:
123damian.d@gmai.com

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

11 thoughts on “Naprawa / Wymiana podsufitki Samochodowej – Volvo s40II / V50 / C30

  1. Spoko poradnik, wyjąłem swoją podsufitke przy wymianie przedniej szyby więc wyjąłem ją przodem, jedyny problem miałem z załapaniem że górna konsola się wysuwa w dół na 2cm szynach plastikowych(sam szary element bez tego co zostaje) i odpięcie zaślepek przy panelach przeciwsłonecznych ( są na 3 klipsach od środka)

  2. Powodzenia w czyszczeniu całego wnetrza po starym kleju z podsufitki, wnetrze trzeba albo zakryć folią albo poprzyklejać stary materiał tasma do stelaża. Później jest problem z wyczyszczeniem foteli i ogolnie wszystkiego w koło tymbardziej jeśli ktoś ma materiałowe fotele to już wgl wnetrze do wymiany.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!