Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Naprawa Volvo 940 cz.2 (BOROWANIE) -Dokurviator NaprawiaTak wygląda robota baaardzo amatorska. Oczywiscie zrobie poprawki ale to co sie troche nauczylem to juz moje:)
Powiem Wam szczerze ze zaczynam lubic grzebanie przy blacharce:D
Subskrybujcie kanal i czekajcie na nowe upalanie oraz VLOGA:)
FB JACO GARAGE: https://www.facebook.com/JACO-Garage-Projekty-i-codzienno%C5%9B%C4%87-mechanika-1916132552046779/
Zapraszam na FB Dokurviatora
https://www.facebook.com/dokurviator%20

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

23 thoughts on “Naprawa Volvo 940 cz.2 (BOROWANIE) -Dokurviator Naprawia

  1. @dokurviator-jazda niebezpieczna Jeżeli wypierdala ci takie dziurska na blasze od rudej po wyczyszczeniu polecam bardzo szpachle z włóknem szklanym kładziesz to po prostu na cziursko bez zadnego podkładu jak złapie to trwalsze od blachy jest, jeżeli jednak takiej nie znajdziesz kładź siatkę z włókna szklanego jak zaschnie napierdalaj na to szpachle i glac

  2. He. He. Miałem kiedyś eleganta. 20 lat + temu. Lakiernikowi brakowało czasu więc powiedział cobym rudą sam wywalił i resztę posmarował olejem. Tak zrobiłem. Jeździłem tak 3 mce. A po lakierze ludzie pytali czemu kupiłem w Viamocie nowego i jak zrobiłem, że bez rdzy na podszybiu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!