Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Naprawa samochód marki Volvo Kraków MotomarMotomar działa jako serwis samochodowy, który prowadzi Andrzej Rosa. Jego działalność rozpoczęła się w 1999 roku, a siedziba zlokalizowana jest w Krakowie. Do zadań przedsiębiorstwa należy szereg prac mechanicznych i diagnostycznych dotyczących pojazdów marki Volvo.

Jego pracownicy wykonują zadania związane z pogwarancyjnym serwisem i obsługą pojazdów. Przeprowadzają pogwarancyjne przeglądy okresowe, sprawdzają oświetlenie zewnętrzne, poziom i stan olejów i płynów eksploatacyjnych, stan wycieraczek, amortyzatorów i wszystkich innych układów w silniku.

Ofertę uzupełnia odczytanie kodów błędów usterek oraz kasowanie kontrolki serwisowej. Motomar oferuje również pomoc przy zakupie używanego samochodu, poprzez kontrolę jego sprawności.

Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty firmy Motomar z Krakowa na jej stronie internetowej: https://motomar.com.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!