Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Naprawa przepustnicy Volvo v50 Ford c-max 2.0D Tdci trójnik zestaw naprawczy 9657522680 raiper fixObjawy uszkodzenia przepustnicy szarpanie, Klapa przepustnicy jest luźna chodzi jak chce. Przepustnice możemy naprawić wymieniając przekładnie możemy wymienić listwę zębatą albo cały zestaw ośkę pół księżyc + listwę. Na filmiku była wymieniana listwa. Przepustnice przed rozłożeniem należy wyczyścić. Możemy użyć do tego czyściwo i zmywacz do hamulców bez acetonu. Musimy uważać na membranę lepiej jej nie pryskać zmywaczem bo może się zdeformować.

Link do zakupu listwy

https://allegro.pl/oferta/przepustnica-ford-focus-ii-mk2-2-0-tdci-zestaw-na-9701833043

PONIŻEJ FILMIK JAK PRAWIDŁOWO DZIAŁA PRZEPUSTNICA

Wszystkie filmy są własnością i podlegają prawom autorskim.Powielanie i rozpowszechnianie tylko za zgodą autora filmu.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

4 thoughts on “Naprawa przepustnicy Volvo v50 Ford c-max 2.0D Tdci trójnik zestaw naprawczy 9657522680 raiper fix

  1. witam mam Galaxy Mk2 i szarpie autem przy dynamicznym dodawaniu gazu, i też mam zamiar zobaczyć co tom jest grane w przepustnicy. Z jakiego modelu jest ta Panska przepustnica bo zastanawiam się czy u mnie może być to samo. pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!