Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Naprawa koparki ATLAS …. Oberwana kolumna obrotu ! My tak łatwo się nie poddajemy :)

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

47 thoughts on “Naprawa koparki ATLAS …. Oberwana kolumna obrotu ! My tak łatwo się nie poddajemy :)

  1. Film fajny , ale dla wybicia gwintownika zrobił bym tak: pręt na końcu bym mocno zukosował ( aby siłę przłożyc w centrum ułamanego gwintownika) i końcówkę pręta zahartoać w oleju . Młotek 5 kg. pozdrawiam !!!!

  2. Jesteście przeasami! Takich gości od dłuższego czasu brakowało na YT bo oglądalność mechaniki zaczęła trochę podupadać. Czapki z głów. Pozdrawiam.; Aaaaa i jeśli ktoś mi powie że w Polsce nie ma i nie będzie już fachowców by podnieść ze złodziejstwa takie fabryki jak Ursus, Fiat, FSO, Stalowa Stalowa Wola itp.. z pomocą również podobnych fachowców to pluję im w twarz. Chłopaki dajecie wiarę w naszych rodaków.

  3. Zgadzam się ze sprzęgłem na wkrętarkę. Zestaw wierteł masz też porządny lecz aby te wiertła Ci służyły uzywaj do wiercenia olej np. Kujawski. Wietrlo się aż tak nie tępi, chłodzi się i przedluza jego żywotność. Stosuje olej od lat i się to sprawdza.

  4. robiłem to ostatnio w liebherze 900c z tym ze nie wierciłem na wylot a jakies 1,5-2cm wiertłem fi8 w otwór wbiłem bita 12kątnego po same jaja i wykreciłem srube bez problemu tylko musza byc dobre bity i wiertła

  5. Kurwancka kocham ten kanał, już oglądam enty raz z rzędu w weekend przy piwku i powiem Wam, że super się ogląda jak ktoś robi :D: hahhahah, smieje sie, ale sam jestem kierowcą i też musze sie z tym grzebać. Wiem ze robota do lekkich nie należy i człowiek musi swoje pokurwować, ale chyba mnie to kręci skoro ogladam jeden film za drugim. Pozdrawiam cała ekipę :)!

  6. Urwany gwintownik plazmą wypalić po kawałku albo elektroda węglową. Może próbować przyspawać śrubę/nakrętkę – ale dostęp kiepski. Niby są i wiertła do rozwiercania "urwanych gwintowników" – ale to raczej nie w terenie. Pozdrawiam

  7. ja jebie, pamiętam jak pierwsza praca w roli inżyniera i kierownik do mnie z tekstem " jak masz auto to przejedź przez hale". Osobową Alfą przez gorsze bagno niby miałem przejeżdzać

  8. Ja tu widzę że coś nie wyszło, bo przy próbie obrotu, tylko coś zawyło, lekki obrót, powrót do pozycji początkowej i na tym koniec.
    Ten dźwięk przy obrocie, to nie wydaje być się coś normalnego …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!