Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Montaż Tempomatu Ford Mondeo MK5 (Tutorial)Witajcie dzisiaj montaż tempomatu w Fordzie Mondeo Mk5 z 2018 r.
Zapraszam do obejrzenia i komentowania

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

20 thoughts on “Montaż Tempomatu Ford Mondeo MK5 (Tutorial)

  1. Super film tylko u mnie wyskakuje problem z dostępem do PCM mam informację vehicle ID block configuration. Nie wiem co trzeba wpisać aby odblokować możliwość konfigurowania

  2. Z tego co widze, po tym kodowaniu ma Pan ten sam blad co u mnie. U2101 w module ABS. Czy tak powinno sie to zostawic, czy trzeba cos jeszcze przestawic, co nie bylo ujete na filmie, zeby blad zniknal?

  3. Mam galaxego z 2012r chciałbym dołożyć tempomat. Czy wystarczy dołożyć przyciski na kierownicę? A co z czujnikami pod pedałami czy trzeba je też montować czy są już zamontowane? Jak to sprawdzić?

  4. Witam, super materiał ale pojawił mi się problem. Po połączeniu i wejściu w konfiguracja i programowanie FORScan nie widzi wszystkich modułów. Między innymi w moim przypadku nie widzi modułu ABS i SCCM. Co może być powodem?

  5. Dzięki za poradnik !:) Wszystko działa jak należy w Mondeo 2016r, ( przewód ELS327 i FORScan z darmową licencją na 2 miesiące ) ja ze swojej strony podpowiem że nie trzeba nawet ściągać poduszki powietrznej – można wypiąć ramkę z przyciskami i przełożyć poduszkę przez otwór w ramce. Pozdrawiam 🙂

  6. Kupiłem taki inerfejs jak w filmie. Uzyskałem, rozszerzona licencję na najnowszą wersję ForScana, tj. 2.3.48 (darmową na 1 miesiąc), skonfigurowałem ForScana jak to p. Przemek pokazał, ale niestety program nie pokazuje mi wszystkich modułów w samochodzie (np. IPC), nie zgłasza mi potrzeby przestawienia przełącznika na inną pozycję. Czy to dlatego, że nie jest to płatna licencja extended, czy coś nie jest tak z tym LM327? Czy p. Przemek, a może ktoś inny z większym doświadczeniem od mojego potrafi odpowiedzieć?
    Dziękuję z góry za odpowiedź. Gdyby się pojawiła to – mam nadzieję – i inni początkujący skorzystają .

  7. A przypadkiem do aktywowania tempomatu nie potrzeba czujnika pedału sprzęgła? U mnie aktywacja na zadziałała. Mondeo 2016r postępowałem zgodnie z instrukcją i tempomat nie działa.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!