Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

MAN TGA wymiana uszkodzonego drążka kierowniczego. Jak ustawić zbieżność bez przyrządów pomiarowych?

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

40 thoughts on “MAN TGA wymiana uszkodzonego drążka kierowniczego. Jak ustawić zbieżność bez przyrządów pomiarowych?

 1. co do indukcji to dokladnie tak jak mowisz. Porzádna indukcja potrzebuje tez zasilania. te male chinskie indukcje na 220 kryja sie w porownaniu do palnika i nie sa warte ani zlotowki

 2. Zastanawiam się czy podgrzanie ucha drążka kierowniczego do czerwoności nie zmienia jego wytrzymałości, czy nie trzeba się obawiać o to ze zmniejszy się jego wytrzymałość ?

 3. Coś z tymi drążkami jest nie tak miałem podobny przypadek w MANie TGA na koleinach się cholera wygięła jak ten w banana tyle że to jakieś 15 lat temu było i straciłem cały dzień w serwisie Mana .

 4. Następnym razem polecam indukcję. Kilkanaście sekund grzania i wszystko puszcza. Oczywiście do tego dobry agregat, aby ją prądem odpowiednio zaspokoił. Daj znać co o tym myślisz. Może masz już doświadczenie z indukcją i celowo jej nie używasz? Jak dla mnie jest ona podstawą w odkręcaniu lub wybijaniu zapieczonych elementów. Pozdrawiam i życzę stosunkowo luźnych elementów 😉

 5. Majster junior dzis sam, naprawa oczywiscie z przeszkodami ale i tak zostaly pokonane wszelakie problemy!!!!!
  Dajesz sobie rade w kazdym wezwaniu i robisz wszystko z glowa!!!! Te wzystkie negatywne i glupie docinki pisane
  przez ludzi, ktorzy nie dorownuja tobie do piet!!!!! Nie wiedza co to za mozolna praca jest i w jakich warunkach ja wykonujecie!!!!
  Duzo zdrowia i pozdrowienia takze dla twojego zespolu.

 6. Fajny kanał. Pokazuje naprawy tak jako one w rzeczywistości wyglądają. Śruba po śrubie a nie gadka i wracamy z kamerą jak już coś jest odkręcone a a oglądający ma wrażenie że wszystko się samo odkręca.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!