Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Komfortowe i bezpieczne auto do rodzinnego podróżowania #Zakup_KontrolowanyOglądaj „Zakup Kontrolowany” w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/zakup-kontrolowany-odcinki,215/odcinek-358,S26E358,115135
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/channel/UCfsSoUSQzUimrjKhAKmshDQ?sub_confirmation=1
Chcesz kupić samochód, ale nie wiesz jaki? Przytłacza Cię ogrom ofert i nie czujesz się pewnie w komisach czy salonach? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przeglądając internetowe ogłoszenia? Oglądaj Adama Kornackiego, a dowiesz się, jak dobrze wydać pieniądze! Do każdego odcinka sztandarowego programu naszej stacji zaprosimy widza, który ramowo określi swoje motoryzacyjne potrzeby – jak często jeździ, gdzie jeździ, z kim jeździ i ile chce przeznaczyć na zakup auta. Redakcyjni eksperci przygotują dla niego cztery konkretne egzemplarze oraz solidną porcję informacji na temat danego modelu, jego awaryjności i kosztów eksploatacji. W dwudziestej szóstej już serii programu m.in. doradzimy przy kupnie miejskiego auta, dokonamy przeglądu rynku kompaktów i sprawdzimy używane SUV-y.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

26 thoughts on “Komfortowe i bezpieczne auto do rodzinnego podróżowania #Zakup_Kontrolowany

  1. Powiem tak auto rewelacja , znaleźliście super wersję, ale nie zgodzę się ,ze ludzie nie sprzedaja szybko volvo, ja mialem bardzo krotko. I wielu znajomych takze, lecz wynikało to z wadliwych egzemplarzy. Pozdrawiam z tronu!

  2. Ja wlasnie takie zamierzam kupic, tylko bron Panie Boze przed tymi automatami! Automatyczne skrzynie w wiekszosci "nowszych" volvianek sa ponoc strasznie awaryjne. 2:58 – "Zona bedzie w bagazniku." 🤣🤣🤣

  3. Mam od roku dużo jeżdżę po autostradach i tak, wygodne, ciekawe, fajnie jeździ ale trochę dziadkowóz . Przesiadłem się do niego z Audi A6 i dlatego mam takie wrażenia że dziadkowóz ale może przez to bezpieczniej ???

Dodaj komentarz

Zadzwoń!