Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Klimatyzacja postojowaKlimatyzacja postojowa to bardzo dobry gadżet który pozwala na sen przy wysokiej temperaturze na zewnątrz. Głównym producentem klimatyzacji postojowych przeznaczonych dla ciężarówek jest firma WAECO. Firma ta produkuje również wysokiej jakości lodówki turystyczne zarówno dla samochodów osobowych jak i ciężarowych.
Klimatyzacja postojowa przede wszystkim wymaga dobrych akumulatorów. Pobiera sporo prądu i jej czas działania zależy głównie od tego. Montując klimę pozbawiamy się szyberdachu. Gdy nie chcemy uruchamiać klimatyzacji postojowej a jest ciepło, cyrkulacja powietrza w kabinie jest mocno osłabiona.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

14 thoughts on “Klimatyzacja postojowa

 1. To jest klimatyzacja sprężarkowa czyli działa na zasdzie sprężania i rozpężania gazu lub jakiejs innej substancji która przy tej reakcji wytwarza zimno np czynnik R124 w klimatyzacji w osobówce czy kiedyś freon w lodówkach.
  Popsikaj sobie na palec przez dłuższy czas dezodorantem a poczujesz zimno.
  Ten płyn ze środka deo przechodząc ze stanu ciekłego w stan gazu wytworzył zimno. To zimno zabierasz dla siebie. Teraz potrzeba jeszcze sprężarki aby spowortem zmieniła go w stan ciekły i tak w kółko:)

 2. jeśli chodzi o klimatyzację na wodę to nigdy nie miałem styczności z jej działaniem. Ale przypyszczam że działa na zasadzie zwilgacania w powietrza.
  Pierwsza klimatyzacje wymyslil Carrier sto lat temu. Ciepłe powtrze które chciał schłodzic nasycił wilgocią a ta odparowując schłodziła powetrze. Zapewne tu jest podobnie:)

 3. Urzadzenie bardzo funkcjonalene i napewno potrzebne tylku w US truck posiada 4 baterie i jezeli jest taka klima jak twoja to dokladaja dodatkowe 4 baterie wtedy jest ich 8 i urzadzenie pracuje 10 godzin przy 40C upale bez problemu Niewiem ile masz tam bateri i jak to dlugo chodzi u Ciebie ale fajna sprawa podoba mi Pozdrawiam

 4. Myslalem ze amerykanskie ciezarowki to prawie to samo co europejskie tylko z silnikiem z przodu, a tu prosze 8 baterii,.a stadard to 4… Klima jest fajna rzecz, ale jak masz dwie baterje jeszcze jakies dziady to klima po godzinie dzialania sie wylacza i juz nie masz klimy:)

 5. Ludzie ktorzy zyja w ciezarowce to idioci, a zwlaszcza w durnej, ciasnej Europie gdzie przepisy zabraniaja wszystkiego co przyjemne i komfortowe. W USA kierowca to kierowca a nie ch.. za szyba i do tego te naczepy, firanki, ktore sa stworzone dla wygody operatora widlaka, a ty sie pier… z pasami i durnymi przepisami, a jak nie to € plac. … I mieszkaj w ciasnym kurniku z lodoweczka na trzy puszki pepsi pod dupą 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!