Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Kierowca zgubił naczepę wyjeżdżając z parkingu! #Mobilni_MechanicyOglądaj „Mobilni Mechanicy” w niedzielę o godz. 14:00 w TVN Turbo oraz Player.pl: https://player.pl/playerplus/programy-online/mobilni-mechanicy-odcinki,29770/odcinek-3,S03E03,232359
Subskrybuj kanał TVN Turbo: https://www.youtube.com/c/TVNTurbo?sub_confirmation=1
„Mobilni mechanicy” po raz kolejny wyruszą w drogę, by ratować z opresji kierowców, których pojazdy uległy awarii. Adam Weigel i Tomek Zarzycki otrzymają wezwanie do awarii Iveco Eurocargo. Samochód utknął w Nowym Brzesku, a jego kierowcy pracującemu jako kurier bardzo zależy na czasie – musi zdążyć na załadunek towaru w Tarnobrzegu.

#tvnturbo #motoryzacja #mobilnimechanicy

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

40 thoughts on “Kierowca zgubił naczepę wyjeżdżając z parkingu! #Mobilni_Mechanicy

  1. Program robiony przez debili dla debili. Minimalna ilość zdrowego rozsądku i wiedzy w temacie motoryzacji wystarczy żeby uznać ze nawet nie warto tego ogladac

  2. Kiedyś zleciała mi chłodnia załadowana (towar na sklep biedronka) kręciłem korbką 20minut oczywiście udało się ale niestety miałem urwany przewód od abs-u.

    Na filmiku miał siodło otwarte xDD
    Nie wiem kto tam pisze scenariusze 🙈

  3. Dlatego zawsze jak się zatrzymuje swoim ciągnikiem, i idę po picie do łazienki czy cokolwiek, to gdy spuszczę swój zestaw z oczu na dłużej niż 30 sekund to sprawdzam czy ktoś po złości nie wyciągnął mi siodła.

  4. Specjaliści super i w ogóle ale najgorsze pewnie dogadywanie się finalnie o koszty i ich pokrycie jak tyle dziad transów „dogadamy się” a mechanik tylko ślinę połyka i sobie myśli kurr znów dziad trans.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!