Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Kasownik błędów do ciężarówek marki VOLVO RENAULT



Kasownik błędów do samochodów ciężarowych VOLVO i RENAULT, produkowanych od 2013 r. EU5 i EU6 w nowej kabinie, to autorskie urządzenie zaprogramowane przez polskich informatyków we współpracy z elektronikami samochodowymi. Wieloletnie doświadczenie zespołu badawczego zaowocowało prostym w obsłudze urządzeniem, które każdy kierowca może użyć w trasie, aby spokojnie dojechać do serwisu w celu dokonania naprawy.

Urządzenie kasuje z komputera pojazdu wszystkie błędy, które są możliwe do usunięcia oryginalnym komputerem diagnostycznym. Błędy diagnozowane na podstawie parametrów z jazdy mogą być usuwane wielokrotnie. Błędy wynikające z uszkodzeń fizycznych nie mogą być skasowane. Kasownik nie naprawia usterek, tylko kasuje błędy w komputerze pojazdu.

Instrukcja obsługi

1. Wyłącz zapłon pojazdu.
2. Włóż urządzenie do gniazda OBD. Zapali się dioda czerwona, która oznacza poprawne zasilanie gniazda OBD oraz dioda pomarańczowa, która oznacza wyłączenie zapłonu. Dioda zielona zaświeci na chwilę i zgaśnie.
3. Włącz zapłon, będzie świecić się czerwona dioda a pomarańczowa zgaśnie. Zielona dioda będzie świecić mrugającym światłem; poczekaj aż dioda zielona zapali się na stałe, co będzie oznaczało wykasowanie błędów.
4. Wyłącz zapłon. Zapalą się wszystkie diody – czerwona, pomarańczowa i zielona.
5. Wyjmij urządzenie z gniazda OBD.

Przypadki nieprawidłowego działania:
1. Brak czerwonej diody oznacza brak zasilania w gnieździe OBD. Nie można kontynuować pracy.
2. Brak pomarańczowej diody oznacza brak komunikacji z komputerem lub włączony zapłon.
3. Zielona mrugająca dioda oznacza komunikację urządzenia z komputerem pojazdu; jeśli trwa dłużej niż kilkanaście sekund oznacza brak połączenia z komputerem pojazdu.

Link do produktu: https://www.myplacimy.pl/kasownik-bledow-do-samochodow-ciezarowych-marki-Volvo-Renault

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!