Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Jak odczytać PIN z modułu CIM Vectra C SignumW filmie pokazuje w jaki sposób odczytałem pin z modułu cim samochodu vectra c.
link do strony z której można pobrać kalkulator
https://www.digital-kaos.co.uk/forums/showthread.php/785449-Free-Pin-Calculator-for-CIM-Opel-Vectra-C-Astra-H-Zafira-B

tom.fix@o2.pl

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

21 thoughts on “Jak odczytać PIN z modułu CIM Vectra C Signum

 1. Witam mam pytanie.
  W mojej astra h 2007.kierunkowskazy działają (świecą )ale brak dźwięku .
  Oraz brak dźwięk ;hamulec ręczny(kontrolka święci) ,informacja o światłach gdy się zapomnę wyłączyć i oraz wycieczki.
  Dzięki pozdrawiam.

 2. Cześć, mam problem z pogłaszaniem radia z kierownicy. Po włączeniu pogłaszanie dziala ale jak pochodzi z 10-20min to przestaje dzialać. Ściszanie działa bez problemu. Wiesz może co to może być i jak się za to zabrać?

 3. Witam. Mam pytanie odnośnie cim ale nie firmy Delphi tylko vale 203773.jak w tym cimie nazywa się kość pamięci. Dodam że szukałem w necie dzwoniłem po serwisach ale nic z tego żadnego info

 4. Witam. Proszę o pomoc gdyż mam programator ch341a i podłączając go do cim Delphi wyskakują mi same f. Próbowałem 2h i cały czas jest to samo. Jak zmieniam ustawienia wtedy tak jak by się coś łączyło. Jeśli mogę prosić o pomoc jak to podłączyć jakim programem to złapać i odczytać plik. Jak podłączyć cim na 24 czy 25?
  Jesli mogę prosić to proszę o kontakt na e-mail
  Ml.mar.pils39a@gmail.com
  Dzieki

 5. A czy nie lepiej z uszkodzonego starego modułu przelutować lub przegrać ten układ pamięci do używanego z demontażu modułu CIM zrobić taki klon?.(wszystkie zapisane klucze powinny zostać. Czy wtedy nie trzeba by programować op comem?

 6. Umnie się zaczyna problem CIM,na przejeździe kolejowym,kontrolka trakcji, absu i ladowania się zapala,i wskaźniki opadają wszystkie,3 razy z rana już nie zakręcił rozrusznik,ile czasu jeszcze mogę z tym jeździć? Samochód normlnie jeździe,to kilka sekund zawsze trwa i przechodzi.Jak to zdjagnozowac i naprawić?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!