Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Informatyka dla każdego – podstawy informatyki przedstawione w prosty i przystępny sposób #1Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z komputerem i chcesz się dowiedzieć czym jest informatyka, kiedy powstał pierwszy komputer ENIAC, jakie osiągnięcia w budowie komputerów Odra mają Polacy, jaki związek z informatyką ma bohater Powstania Warszawskiego Jacek Karpiński, to zapraszam do obejrzenia tego filmu.
Jako bonus dla osób zaawansowanych na końcu filmu pokazuję, jak pisać dowolne teksty, prace dyplomowe, raporty 10 razy szybciej.

W imieniu naszej Fundacji @Idea dla Ciebie zapraszamy do naszego nowego projektu, w którym przedstawiamy w najprostszy możliwy sposób obsługę komputera, tabletu, smartfonu. Pokazujemy, że nie trzeba znać się dobrze na komputerze, aby z niego korzystać. Prezentujemy jak wykonać swoją pierwszą wideo rozmowę. Ale i dla osób bardziej zaawansowanych na końcu każdego filmu przedstawiamy ciekawy trik, który ułatwia nam codzienne używanie nowoczesnych urządzeń.

Kontakt z nami: biuro@ideadlaciebie.org
www.ideadlaciebie.org

Projekt współfinansowany ze środków Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej w ramach programu wieloletniego na rzecz Osób Starszych „Aktywni +” na lata 2021-2025.

Wszelkie prawa do wszystkich materiałów użytych w tym filmie należą do ich prawnych właścicieli i zostały wykorzystane zgodnie z ustawa o prawie autorskim i prawach pokrewnych (art. 29 ust. 1).
Autorka kanału nie rości sobie żadnych praw do zdjęć, grafik i innych materiałów zawartych w tym filmie. Materiały te wykorzystane są w ramach dozwolonego użytku tak, aby umożliwić widzom lepsze zrozumienie przedstawianych informacji.

Żródła:
https://www.benchmark.pl/aktualnosci/pierwszy-komputer-na-swiecie-kiedy-powstal.html
https://elwrowcy.pl/strona5.html
http://www.jacekkarpinski.cemi.cba.pl/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!