Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Głębokie rysy i odpryski – jak tanio i skutecznie usuwać?Jak usunąć głębokie rysy na lakierze naszego samochodu oraz jak zając się naszymi odpryskami samodzielnie !

Na te i inne pytanie znajdziecie odpowiedz w dzisiejszym odcinku.

Udostępnijcie jak się podobało !

Link do wydarzenia:
—————————————–
https://www.facebook.com/events/119858978644785/?acontext=%7B%
—————————————–

Zestaw na rysy:
http://na.allegro.pl/zestaw_na_rysy
—————————————–
Powiększony zestaw:
http://na.allegro.pl/zestaw_na_rysy_powiekszony
—————————————–
Usuwanie rys – zestawy naprawcze:
http://na.allegro.pl/rysy_zestawy_naprawcze
—————————————–

Chemia której się nie wstydzimy:
—————————————–
http://na.allegro.pl/TEC2000
—————————————-

Patronite To dzięki temu że Wy się dokładacie możemy realizować coraz to śmielsze projekty tak więc masz ochotę wesprzeć rozwój kanału i doceniasz nasz wkład wbijaj na i zostań patronem 🙂
——————————————————————
https://patronite.pl/Milosnicy4kolek
——————————————————————

SKLEP Z GADŻETAMI DLA MIŁOŚNIKÓW
————————————————————————————————
http://luckymotion.com.pl/51-milosnicy-czterech-kolek
————————————————————————————————

INSTAGRAM WBIJAJCIE
———————————————————————————–
https://www.instagram.com/milosnicy4kolek/
————————————————————————————
.—
Wbijajcie na naszego FB
———————————————————————————–
https://www.facebook.com/milosnicy4kolek/
———————————————————————————–
Zajrzyjcie również na nasze Polskie Filtry do samochodów
—————————————–

Strona Główna


—————————————–
Oraz nasz dostawca części używanych
————————————

Strona główna


———————————————————————————————–
No i oczywiście zaglądajcie na Tune up
——————————————————————————-
https://www.facebook.com/chiptuning.gdansk/?fref=ts
——————————————————————————-

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

50 thoughts on “Głębokie rysy i odpryski – jak tanio i skutecznie usuwać?

  1. Dałem łapkę w górę, ale zabieram z powrotem, bo nie odpisujcie na komentarze 😛 Jak już kilka osób pytało link nieaktywny i nie wiadomo czy można jeszcze kupić zestaw

  2. Haha śmiech na sali,amatorszczyzna na maxa.Zle źle źle,uwierzcie mi laicy takiej rysy nie da się usunąć.Prubujcie ale będziecie zawiedzeni.I on jeszcze ręcznie wypolerował haha ja można takie coś pokazywać.

  3. To jest rysa nie do podkładu nawet tylko w bazie, baza nie jest przebita a podkład tymbardziej nie jest nienaruszony. Więc wg mnie nie ma sensu tego w ogóle traktować papierami jakimikolwiek. Jedyne co to odtłuścić zmywaczem silikonu i precyzyjnym pędzelkiem do paznokci nanieść 3 warstwy lakieru w czasie 5-10 minut w zależności od temperatury i tyle. Przy takich naprawach mikro pędzelek do paznokci to podstawa. Potem zostawiamy na dzień i tyle będzie wyglądać nawet lepiej niż to.

  4. Hej, świetna instrukcja! Dzieki za dzielenie się wiedzą 🙂

    Może mi ktoś powiedzieć w czym może być problem. Nakladam baze z górką tak że na 100% nadlewam ryse (2-3 warstwy) ale szlifuje to po zeszlifowaniu nadal robi mi się lekki wrąb w miejscu rysy. Szlifuje bardzo delikatnie papierem 2000>2500>3000 na prostym klocku. O co może chodzić? Czy lakier nie wysechł i się ściera? Ma ktoś jakiś pomysł.

    Drugie pytanie. Nakładam klar na lakier, ale mam wrażenie że wszystko co nałożyłem jest ścierane podczas szlifowania. Czy tak ma być? Czy może mi się tylko tak wydaje a jakaś cieka warstwa klaru zostaje?

  5. Tak się zastanawiam, czy nie lepiej by było użyć czegoś w rodzaju małej pacy, zamiast pędzelka, żeby dobrze wcisnąć ten lakier w szparę. Myśląc "paca" nie myślcie, że chodzi dosłownie o pacę, bo to by było kuriozalne

  6. Ja mam trochę inny sposób, nakładać lakier punktowo, wpychając ją w rysę, dwie warstwy wystarczą w zupełności, potem zamiast papierem wodnym, stosuję pastę polerską np do chromu, jest grubo ziarnista, staram się to wyrównać jak najbardziej potem już lecę pastą finish i efekt jest o wiele lepszy niż na tym filmie. Praktycznie nie zauważalne bynajmniej na moim czarnym lakierze 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!