Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Dzień z życia PRZEDSIĘBIORCY #2 *wymiana klocków hamulcowych, MŁODY – spawaczDziękujemy za obejrzenie filmiku, jeśli ci się spodobał to zostaw dowód w postaci łapki w górę i komentarza! 🙂

Instagram: @ciezki.temat07
https://www.instagram.com/ciezki.temat07/

Kontakt: ciezki.temat07@gmail.com

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

29 thoughts on “Dzień z życia PRZEDSIĘBIORCY #2 *wymiana klocków hamulcowych, MŁODY – spawacz

  1. Tarcza natychmiast do wymiany.
    Bedzie dzialac jak tarka nowe klocki zjada sie w miesiac…
    A krzywo zjechane klocki bo zacisk na prowadnicach trzyma.
    Przy czyszczeniu proponuje uzywanie maseczki… bo nie dozyjesz 50lat

  2. Ja rozumiem wszystko, ale spawać w taki zbiornik powietrza w taki sposób to jest przegięcie niemiłosierne. człowieku jedziesz z 40 TONAMI!!! Ile zaoszczędziłeś na tym spawaniu? Nowy zbiornik kosztuje 250ZŁ na allegro KURWA!!!!

  3. Bolec zabezpieczający blachę włożony był od góry i zawleczka z dołu. Dlaczego? Pewnie dlatego, że gdyby zawleczka wypadła to bolec łatwo nie wyleci. Dlaczego włożyłeś od dołu a zawleczka z góry? Producent jeżeli coś przewidział to jest to potwierdzone jakimiś przemyśleniami. FUSZERKA!!!

  4. Fajnie mieć kanał ale taki w warsztacie 🙂 Tarcza popękana pół biedy ale żeby zbiorni spawać… ileż to nowy 150 cebulionów na IC, opaski droższe xd

Dodaj komentarz

Zadzwoń!