Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Dlaczego rozrusznik robi "pyk" i nie kręci…Takie tam o elektrowlączniku rozrusznika

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

28 thoughts on “Dlaczego rozrusznik robi "pyk" i nie kręci…

 1. Wszystko ładnie pokazane i objaśnione!
  Co do żywotności rozrusznika… dobrze, że silniki w pralkach, czy innych urządzeniach AGD nie mają tak krótkiej żywotności. A cykle pracy mają o wiele dłuższe niż rozrusznik samochodowy.

 2. Inną przyczyną /"pyk" i nie kręci/ jest powstały luz pomiędzy tłoczkem a trzpieniem. Wtedy blaszka nie dochodzi do pinów.
  Taki luz powstanie z całą pewnością jak rozbierzemy elektrowłącznik, u mnie się zrobiło aż 2mm.
  Trzeba pamiętać aby go skasować

 3. Witam a ja mam teki problem bawiłem się radiem w astrze h 1.6 przez przypadek zrobiłem zwarcie i auto nie odpala bezpieczniki i kostki wszystko ok poprostu brak reakcji ma rozrusznik coś tam pyka w bezpiecznikach jak przekręcaj kluczyk czy to objaw spalonego rozrusznika? Dziękuje za pomoc

 4. U mnie po regeneracji zwykle działa. Czasami jednak pyk i nie kręci. Nie znam się na regeneracjach, ale czy to możliwe, że tego elementu nie regenerowano? Btw. to się dzieje rzadko, co kilka dni. Załapuje po kilku lub kilkunastu próbach przekręcenia kluczyka.

 5. stacyjka się zacięła podczas odpalenia samochodu i rozrusznik chodził przy odpalonym silniku aż..
  się wyłączył , jak ponownie chciałem samochód odpalić… dupa nastała cisza nawet nie ma "pyk pyk " z rozrusznika , i pytanie czy go szlag trafił ? na pych oczywiście auto odpala , także teraz sam problem w rozruszniku (megane 1,6 fl 2000 rok)

 6. A co jesli robi PYK i nie odpala…. ???? A wszytsko to po wymianie akumulatora ? Podjechałem pod warsztat. Wymienili akumulator i już nie odpalił :/ Tyka pyka i tyle 🙁 Volvo XC60 T6 – 306KM

Dodaj komentarz

Zadzwoń!