Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

DAF XG+ w bogatej wersji – co można znaleźć w środku?Więcej na www.40ton.net

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

21 thoughts on “DAF XG+ w bogatej wersji – co można znaleźć w środku?

 1. Dla mnie tego DAF spirniczyli mogli zrobić Tak MAN I MERCEDES trochę upiekszyc.XF 106 w globie lepiej wygląda i to dla mnie będzie LEPSZY niż jego następca.

 2. My już mamy dwa ale xg, ja wymieniam w poniedziałek na xg. Z tego co mi koledzy mówią,a wszyscy mamy xf ssc,mamy ogromny problem ze schowkami ,mianowicie nie ma miejsca na nasze gadżety, na środku mamy mikrofale,i pozostają tylko boczne przednie schowki,na ścianie bocznej,górne schowki są głębokie 5cm i szerokie na 5cm.
  Nie pokazałeś szuflady ,nie pokazałeś schowków pod łóżkiem do których nie ma dostępu jak w xf ssc, dodatki dodatki których firmy nie kupią ,nasza kupiła 9szt. I nawet na szuflada to za dopłatą,łóżko za dopłatą także,ale tak jak mówiłeś wygląda jak w szpitalu,i tak działa,i nikt tego nie będzie używał.uchwyty na kubki,to kolejna porażka,nie pasuje standardowy kubek ,nie mam gdzie wlozyc papierów ,teczki z dokumentami,nie ma gdzie schować portfela ,i głupkowate schowki na wzór actros-a pod łóżkiem zamykane na klapę,jak lubiłem DAF-a od 85ati czy ati3500,później 95xf czy 105,106 tak tym kazał bym temu co wymyślił środek,cała tapicerkę i schowki ,kazał bym mu zamieszkać przez kilka tygodni,zrobić zakupy na wyjazd zapakować się i jechać w trasę,tak na 3 tygodnie.
  Tak jak wspomniałeś na początku ,że firmy dają właśnie dziennikarzowi doposażone kabiny,właśnie i po co ? Dać standard wykończenia,moim zdaniem nowy DAF to totalna porażka w środku….

 3. Fajne jest to że daf nadal pozwala wziąć zwykłe lusterka albo mieszać opcję tak jak wspomniałeś, jednak łużko w starym XF-ie było wydaje mi się wystarczająco szerokie i te 30 centymetrów mogli wykorzystać na przykład na umiejscowienie szafek pomiędzy fotelami a łóżkiem tak jak jest to w peterbildzie czy kenwothfie i dziwi mnie to że mimo iż te marki należą do jednego koncernu to nikt o tym nie pomyślał.

 4. Brak salonki, a taka duża kabina. Szkoda. Stolik niby fajny, ale w praktyce za daleko od fotela, trzeba się garbić, o wygodnym jedzeniu czy przeglądaniu w laptopie można zapomnieć. Daf jest bardzo wygodnym samochodem, jednak porównując do poprzedniej wersji spodziewałem się więcej ulepszeń. Ps.Fajny film.

 5. Kolory ambient w kabinie można zmieniać. Po 3 tyg. Na serwisie wylądował. Zgasł tollcollect, padł asystent pasa ruchu, po zgaszeniu mrugały światła przednie i tylnie, szyba pasażera opuszczała się parę cm. Po naprawieniu tydzień po siadła kamera narożna, ale po odłączeniu akumulatora na parę sekund wróciło do normy.

 6. Dupy nie urywa. Do poloneza też kiedyś dopisali + i dodali wspomaganie i elektrycznie sterowane szyby. W końcu,po tylu latach kierowca dafa doczekał się normalnej regulacji kierownicy i to tyle na plus.

 7. Ja pierdziele. Ale to jest zajebista maszyna 🙂 Chciałbym się czymś takim przejechać. Może w końcu prawko zrobię 🙂
  Mam takie pytanie. Jak to jest wersja wydłużona, to czy ona może ciągnąć naczepy o normalnej długości??

 8. Dla mnie jako kierowcy najważniejsza rzecz w ciężarówce to dopracowana klima postojowa, taka która będzie chłodzić 9h na 21 st przy upale na zewnątrz. Reszta to szczegóły. A jeżeli chodzi o tą kabinę to jest bardzo fajna, ale actros w salonce i tak bije nadal konkurencje.

 9. Kabina fajna i co z tego jak dalej nie ma, wody, prysznica i toalety. To powinien być standard, ale przez kolejne 20 lat trzeba się cieszyć, że kabiny rosną o 30cm heh a parkingi zasrane

Dodaj komentarz

Zadzwoń!