Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Daf XF105 dał mi kolejną lekcję !!! Czujnik temperatury a może termostat lub pompa ? Zobaczcie sami!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

46 thoughts on “Daf XF105 dał mi kolejną lekcję !!! Czujnik temperatury a może termostat lub pompa ? Zobaczcie sami!

 1. Brawo.
  Przynajmniej właściciel serwisu zapewne ojciec ancoustly wie co jego syn robi.
  Brawo za pomysł i chęci.
  Ja mógłbym zrobić podobnie jako monter ale komentarze wyprowadzą mnie z równowagi.
  Do zobaczenia rodacy.
  W następnym tygodniu wracam po sześciu tygodniach do Polski.

 2. Witam!

  26:18 – chciałoby Ci się powiedzieć, jakiej produkcji masz płaskooczkowe klucze z grzechotkami, w których grzechotki nie klękają na robocie? Dla mnie to zakup całkowicie do celów amatorskich, ale nie chciałbym dwa razy kupować tego samego, bo zaoszczędzę 30 złotych i kupię klucze z gównolitu.

  A odnośnie roboty? Tak jak ból, tak i robienie aż tej ….ki się ostatecznie nie pokona – to przecież chleb powszedni. Obojętnie, czy to guliwer, czy popierdółka w styu Seicento – i to i tamto zdrowia popsuć potrafi.

 3. Dareczku… dajesz tego wiecej!!! PanieSzefie, Film sztos! Kto jest za zeby powstala zbiorka na wydatki dla nich np. Sprzet do nagrywania, lub co kolwiek im bedzie potrzebne zeby filmy byly pokazane jak by sam Darek chcial. Taki gosc zasluguje na wsparcie! Za szkolenie sie placi! A my tu czerpiemy super wiedze. Im jemu lepiej bedzie tym i nam. Taki to czlowiek!! Co raz lepiej ida te filmy. Nienwiem czy sie juz wspolzylem z Wami XD czy po prostu profeska wjezdza w dodatku w taki naturalby sposob.

 4. O co chodzi z tym czerwonym oświetleniem w kabinie? Bo widzę że w obu busach tak zrobione. Tzn dlaczego czerwone, i czy to tylko na moment jak kamera włącza czy przy takim świetle faktycznie lepiej się jedzie w nocy.

 5. nie wiem jak czysty płyn przelewasz z kuwety.. ale jak były by jakieś zanieczyszczenie to polecam przelewanie przez sitko lakiernicze. Sprawdza się.

 6. Pytanie do autora – szukam filmu/instrukcji wymiany resora Volvo fh13 – czy idzie to wymienić w warunkach parkingowych i jak czy lepiej udać się do mechanika 🤔 pozdrawiam

 7. Widziałem kilka odcinków jak współpracowaliście z TVN Turbo, teraz odcinki są o niebo lepsze, tam drażnił mnie ciągły pośpiech, sztucznie to wyglądało .

 8. Ten się nie myli, co nic nie robi.
  Fajnie, że pokazujesz prawdę, mogłeś pokazać część materiału i wszystko wyglądało by idealnie.
  Szacunek.
  Pozdrawiam. 👍

 9. Czy może mi ktoś logicznie wytłumaczyć, dlaczego trzeba wpinać komputer za 20,czy 25 tysięcy złotych po to,żeby zobaczyć, że walnięty jest jakiś czujnik? Dlaczego błędna informacja trafia do deski rozdzielczej, a ta właściwa czeka dopiero na odczyt poprzez jakiś tam komputer? Dlaczego trafna diagnoza nie może pojawić się na ekranie samochodu? No ale chyba każdy wie dlaczego to tak działa. Nie mniej jednak, wkurwia to nie przeciętnie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!