Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

CplusE #59 – Uzupełnienie powietrza w układzie pneumatycznymSprawdź sklep https://cpluse.pl/, w którym znaleźć można sprzęt dla prawdziwych zawodowców. Kierowcom polecamy:
– Dla przyszłych kierowców zawodowych – https://cpluse.pl/kursy/
– Płyn do dezynfekcji – https://cpluse.pl/product/plyn-do-dezynfekcji/
– Rękawice ochronne – https://cpluse.pl/product/rekawice-czerwone-2/
– Męska koszulka z logo „Jedziemy z tematem” – https://cpluse.pl/product/meski-t-shirt-z-logo-jedziemy-z-tematem-czarny/

PRZYDATNE LINKI
Strefa kierowcy: http://www.omega-pilzno.com.pl/kierowcy
Facebook: https://www.facebook.com/cplusepl
Instagram: https://www.instagram.com/cpluse.pl
Podcast CplusE: https://cpluse.pl/podcast

Witamy na kanale CplusE tworzonym przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach videobloga omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową. Adam Wołowiec – gospodarz kanału Omegi Pilzno głównie koncentruje się na użytecznych poradach dla kierowców.

Temat poruszony w odcinku #59 zasugerował jeden z widzów kanału. Prowadzący mówi o sposobach na uruchomienie ciągnika pozostawionego na biegu i bez powietrza w układzie.

ZAPRASZAMY DO SUBSKRYPCJI KANAŁU.

Jedziemy z tematem!

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!