Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Co czeka transport w najbliższych miesiącach?KURSY | SKLEP | PODCAST – https://cpluse.pl/
Podoba Ci się nasz kanał? Zasubskrybuj CplusE i zostań na dłużej: http://bit.ly/cpluseyt

PRZYDATNE LINKI
Strefa kierowcy: http://www.omega-pilzno.com.pl/kierowcy

​Facebook: https://www.facebook.com/cplusepl

​Instagram: https://www.instagram.com/cpluse.pl

​Podcast CplusE: https://cpluse.pl/podcast

Początek 2022 roku zwiastuje w transporcie kolejne istotne zmiany. Tematem dominującym z pewnością będzie pakiet mobilności, który już od lutego będzie kształtował nową, branżową rzeczywistość. Chociaż wdrożenie pakietu jest zdecydowanie największym dla transportu wydarzeniem, to nie można zapomnieć, że kierowcy muszą się też przygotować na szereg innych nowości. Większość z nich związana jest z karami i mandatami. Kraje europejskie wprowadzają nie tylko nowe taryfikatory, ale poszerzają także zakres wykroczeń. Od palenia papierosów w kabinie po wjazd do niektórych miast tylko dla pojazdów z euro 6 lub napędem elektrycznym. Kierowcy zawodowi jeśli chcą uniknąć płacenia mandatów w 2022 roku, zdecydowanie powinni wiedzieć co i gdzie jest dozwolone lub zakazane. Pomóc w tej edukacji może nasz najnowszy odcinek. Zapraszamy do oglądania!

***
Witamy na kanale CplusE tworzonym przez firmę OMEGA Pilzno. W ramach videobloga omawiane są tematy związane z samochodami ciężarowymi, pasją i życiem kierowców spod znaku kategorii C+E oraz branżą transportową. Adam Wołowiec – gospodarz kanału Omegi Pilzno głównie koncentruje się na użytecznych poradach dla kierowców.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!