Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

C.W. 160 – Naprawiam: Skoda '19 180tys, BMW X5, Hyundai SantaFe, Volvo XC60, Caddy '17r 32tys.marewel #ciekawostkiwarsztatowe #Tromso #Norwegia #bmw #hyundai #santafe #vw #caddy Spis treści: Wspieranie kanału: …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

45 thoughts on “C.W. 160 – Naprawiam: Skoda '19 180tys, BMW X5, Hyundai SantaFe, Volvo XC60, Caddy '17r 32tys.

  1. To ja z takim pytaniem, 4 letnie Volvo ,w tym roku zmieniana lambda sonda po raz 4! Co może być przyczyną,że ciągle psuje się nowa rzecz bo mechanicy nie wiedzą a ja jestem znudzona co dwa miesiące ich odwiedzać.

  2. ad wtryskiwaczy- z tego co mi mój warsztat do wtrysków tłumaczył próby przelewowe mają rację bytu ale zwykle są źle interpretowane. Jeśli nie mamy 100% pewności co jest nie tak to strzelamy w ten wtrysk który ma największą odchyłkę od pozostałych a nie największy przelew jak to się przyjęło po starych mechanicznych wtryskach. Uszkodzenia wtrysków cr mogą być różnego typu bo komputer ma masę parametrów do wysterowania przy nich. Przykładowo jak są przytkane końcówki to nadrabia czasem wtrysku i wtedy przelewy są mniejsze.
    to ustrojstwo z tyłu dsg to elektryczna pompa oleju, z tego co kojarzę to jest tam też mechaniczna a ta jest wspomaganiem skrzyni jak działa startstop.

  3. Miałem już kilka aut, te które miały być pancerne i super, psuły się na potęgę a te które miały się rozlatywać jeździły i zgona nie chciały zaliczyć. Od paru lat jeżdżę autami typu " pół Polski tym jeździ " . Każdy ci to naprawi, zamienników dużo , ceny atrakcyjne i naprawy też nie takie drogie. Z punktu A do B docieram bez problemu.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!