Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Bezprzewodowe Android Auto i CarPlay do Volvo (nawigacja RTI i mapy Google, Volvo S80 i inne)Przestarzała nawigacja w Volvo (RTI) może być wymieniona na ekran z Android Auto i CarPlay działającymi bezprzewodowo. Taką możliwość daje monitor Ampire CPM070. Montaż wykonaliśmy w Volvo S80, ale może on dotyczyć innych modeli tej marki. Ważna uwaga: w naszym przypadku na ekranie RTI była tylko nawigacja. Informacje z klimatyzacji mieliśmy poniżej na ekranie pod wpustem płyt CD. Jeśli zastosujemy uniwersalny monitor a masz informacje z klimatyzacji na ekranie RTI, to informacje takie nie będą się oczywiście wyświetlały. Po takim montażu nie ma też funkcji wyjeżdżającego ekranu. Mimo, że na filmie montaż wydaje się prosty, to sugerujemy skorzystanie z pomocy doświadczonego instalatora jeśli elektronika samochodowa nie jest Twoją mocną stroną.

Monitor Ampire znajdziesz tu: https://bit.ly/3ToyKdB
Moduł do Volvo z nawigacją Sensus: https://bit.ly/3MA5ApD

Kontakt do nas:
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

#applecarplay #androidauto #volvo

Copyright (c) 2022 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube.

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

8 thoughts on “Bezprzewodowe Android Auto i CarPlay do Volvo (nawigacja RTI i mapy Google, Volvo S80 i inne)

Dodaj komentarz

Zadzwoń!