Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Awaria siłownika hamulcowego | Scania 114L | KrychuTIR™Nieoczekiwana awaria siłownika hamulcowego przedniego koła w Scanii 114L na autostradzie A4.

KrychuTIR™ 2016 ©

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

31 thoughts on “Awaria siłownika hamulcowego | Scania 114L | KrychuTIR™

 1. Ave Krychu. Coś Ci musiało podbić i przyjebać w obudowę, że ją tak rozjebało. Druga sprawa to jak cię zaczęło ściągać to powinno Ci pokazać spadek ciśnienia na zegarze, ba przy takim ubytku to nawet powinna się zapalić czerwona lampka od ciśnienia w układzie… No i oczywiście jak widać "trytytki" są podstawowym akcesorium, które powinno być na wyposażeniu ciężarówki 🙂 Sam tak niejednokrotnie tamowałem ubytek powietrza jak strzeliła membrana w siłowniku – zagięty kalan + trytytka i można jechać dalej 🙂
  Pomału, prawą stroną i nie daj się złapać. Szerokości…

 2. Krzychu wielki szacunek do Ciebie. i właśnie tym różni się kierowca od niby kierowcy. W razie problemów potrafisz sobie poradzić z problemami a nie telefon i serwis. Oczywiście że się nawkurwi**z ale satysfakcja pozniej jest.

 3. Wracam tu co jakiś czas bo zawsze mi to poprawi humor, ale maniana musi być!!
  a tak z nudów zachciało mi się liczyć i oto moje wyniki:
  kurwa: 19
  Kurwa mać: 5
  Japierdole: 19
  Pozdro!! 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!