Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Autobus VOLVO Hybrid i przypadkowo zalane Adblue do zbiornika paliwa. Śnieg deszcz walka do końca…

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

22 thoughts on “Autobus VOLVO Hybrid i przypadkowo zalane Adblue do zbiornika paliwa. Śnieg deszcz walka do końca…

 1. Chłopaki, gdy AdBlue jest w paliwie to trzeba robić gruntowną płukankę całego układu paliwowego!
  Myć i płukać zbiornik wraz z wężami paliwa ciepłą wodą. Płyn DEF działa jak cukier w paliwie – mógł uszkodzić pompę wysokiego ciśnienia oraz wtryskiwacze! Obstawiam, że w niedalekiej przyszłości zacznie zapychać się wkład DPF z powodu "lania" wtrysków.

 2. W Koszalinie w hybrydzie podczas jazdy wyleciało chłodziwo od akumulatorów 🙂
  Moment był problem.
  Pozdrawiam i zostaje – fajnie się te filmy ogląda.
  Tak jak to wygląda a nie reżyserka.

 3. fajnie się ogląda Twoje filmy, natomiast widać że znasz różne marki ale pobieżnie.
  1. dlaczego nie wozisz ze sobą wysysarki pneumatycznej? śmieszny koszt a odessał być wszystko z węży oraz podstawy filtra. Tym bardziej że sprężarkę powietrza masz.
  2. standardowo Volvo musi mieć podany syganał ECU Key aby silnik pootwierał ścieżkę paliwa dla procedury odpowietrzania
  3. Volvo to jedna z najgorszych mend do odpowietrzania. Musi być to zrobione perfekcyjnie. Nawet odrobina powietrza w ukladzie powoduje że nie zapali po parogodzinnym postoju. Ty podszedłeś na lajcie jak do silnika z pompą mechaniczną. Trochę wleje ropy, resztę sobie zassie…
  4. Nie usunęliście mieszanki paliwa z adblue z pompy, bufora oraz wtryskiwaczy. Nawet przy przepompowaniu świeżym paliwem został osad (powinno się go przepłukać ciepłą wodą). Generalnie układ paliwowy zapewne został zarżnięty i kwestią czasu jest ile jeszcze pochodzi. A wtryskiwacze to beka na bank (im nawet płukanie by nie pomogło).

 4. Jednak zainteresowanie wyjazdy z tatą w trase oraz wiedza którą wy przekazujecie dla widzów może się przydać w podobnej sytuacji . W czwartek jechałem do sklepu na zakupy i przede mną stanęła scania 420hpi z 2012 roku. Spytałem się czy mogę pomóc spróbować ściągnąć samochód z drogi bo blokował drogę. Oni powiedzieli że tak to próbowaliśmy odpalić samochód za pomocą tzw plaka ale tak jak w któreś minucie tego filmu dziadek powiedział że smok nie łapie paliwa i to i tutaj w tym przypadku tak było to wzięliśmy 10 litrów paliwa i zalaliśmy. później podczas odpowietrzenia słychać było powietrze jakby paliwo się przebiło przez powietrze w układzie paliwowym i zapalił

 5. Ciekawy odcinek.Nietypowa nie tylko pogoda ale i tematyka.Nie ma jak zgrana ekipa wzajemnie sięrozumiejąca i mająca różne poglądy na ten sam temat .Finałem ma być oczywiście uruchomiony i sprawny pojazd nadający się bez zarzutu do jazdy.A propo jazdy oj nie ładni nie ładnie mowa o pasach bezpieczeństwa.Słowem trafiony i mam nadzieje iż to przypadek oraz chęć wracania do miejsca gdzie jest znacznie cieplej i bez tej aury która Wam toważyszyła.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!