Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

Adam podjął się samodzielnej wymiany podsufitki! #Samochód_MarzeńOglądaj „Samochód Marzeń: kup i zrób” w niedziele o 10:30 w TVN Turbo oraz Player.pl: …

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

21 thoughts on “Adam podjął się samodzielnej wymiany podsufitki! #Samochód_Marzeń

  1. No ja robilem sam podsufitke bo zachcialo sie nagle czarnej. I to w pokoju na szybcika. Tylko fakt nie smarowalem materialu. A robilem to z pędzla . Ale wyszla naprawde rowno i bardzo dobrze. Najlepiej samemu potem cieszy.

  2. To jak to w końcu się robi…ktoś doświadczony??? Po mojemu prawidłowo to jest położyć materiał na podsufitke wczesniej przygotowana zdarta ze starej pianki.zgiac materiał w połowie i etapami przyklejac smarujac dwustronie materiał i podsufitke poczekać chwile aż rozpuszczalnik odparuje i kleic…mozna użyć kleju w spreu ale które dobre wie ktoś…

  3. Panie Adamie jest Pan mistrzem niecałe 3 min i zrobione..choc małe sprostowanie 15 min.żeby to fakt tak szybko się robiło..
    Ja robiłem klejem w sprayu ale matriał też przejechałem i lepiej się to robi..od razu kontaktowo łapie..najlepiej najcieńszy materiał łatwo się rozciąga..

  4. To klej kontaktowy,więc trzeba na obie powierzchnie to nanieść i najlepiej zrobić to poprzez natrysk(spray,lub pistolet).Materiału nie wolno zginać,bo pozostaną ślady po załamaniach. No i dociskanie dłońmi to słaby pomysł,bo zostaną nierówności. Polecam ustawić oświetlenie tak żeby światło padało z przodu,a nie z góry.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!