Loading…

Serwis Samochodów Volvo Warszawa

Click the button below to start exploring our website and learn more about our awesome company
Niezależny serwis Volvo

#7 Naprawa licznika Volvo S60 2002Naprawa licznika Volvo S60 2002

No brain mode repair.
Bez diagnostyki, tylko lutowanie.

Zapraszam również na mój drugi, firmowy kanał- totaltronics.com:
https://www.youtube.com/channel/UCwq_vhnkcF06MKZiHwbZnzA

https://facebook.com/totaltronics/

https://www.instagram.com/totaltronics/

Pobrane z Youtube Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Naprawa Samochodów Volvo,serwis samochodów volvo warszawa, Serwis i Naprawa Samochodów Volvo, Volvo demontaż CEM, kodowanie CEM Volvo, naprawa volvo tir, programowanie CEM, serwis volvo tirów w Warszawie.

20 thoughts on “#7 Naprawa licznika Volvo S60 2002

  1. Witam, ja robiłem to bratu troszkę inaczej. Zdejmowałem cały układ, czyściłem pady na PCB oraz nóżki uC ze starej cyny. Następnie łapałem jedną nóżkę na jednym narożniku, a następnie przeciwną lutowałem. Resztę robiłem w kolejności jak Pan. Ta niebieska "maska" w przypadku mojego brata licznika była identyczna, więc może i jest to oryginalnie zabezpieczone. Te liczniki mają tendencję do przegrzewania się czego skutkiem jest ukłon? w stronę inżynierów z Volvo. Ponadto sam stabilizator napięcia bardzo się grzeje. No cóż takie uroki. Moim zdaniem bardzo dobry poradnik.

  2. Może Pan powiedzieć jak właśnie go skasować? Można jakoś z poziomu komputerka w aucie? Czy trzeba jechać do jakiegoś serwisu żeby podpięli pod kompa i to skasowali ? Chyba, że może Pan polecić też jakiś program gdzie można samemu go podpiąć pod komputer żeby go skasować. Bo w jakimś serwisie czy u jakiegoś mechanika to nieźle pewnie sobie zawołają za samo skasowanie błędu.

  3. Vladi Dajski. Excellent video message. Harmony between content, picture quality, subtitles and background music ….. Something rare …. This is a perfect tool .. to solve specific problems …….. for which car repair shops "cut the customer's head" …. Thank you … and I hope to meet you again ……?

  4. Witam, oddałem takie same zegary do naprawy (przelutowania nóżek procesora) do miejscowego elektryka zajmującego się laptopami, telefonami itp. ponieważ nie mam w okolicy żadnego majstra samochodowego od tego typu napraw, a usterka wydaje się być dosyć prosta w naprawie, jednak po odebraniu zegarów świeci się jedynie check engine i nic więcej. No i pytanie – czy oddać jeszcze raz do poprawy temu elektronikowi czy raczej celować w nowe zegary? Słyszałem że taki objaw jest też gdy podepnie się zegary z innym softem, tzn. np. z innego rocznika, z innymi numerami fabrycznymi.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!