O nas

O nas

Nasza firma jest związana z branżą motoryzacyjną od ponad 20 lat.

Od 2008 roku prowadzimy serwis obsługujący samochody marki VOLVO oraz innych luksusowych marek, m.in. BMW, Porsche, Jaguar i Land Rover.

Zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy zdobywali doświadczenie zawodowe pracując w renomowanych serwisach samochodowych w kraju i za granicą. Nasz personel stale poszerza zakres wiedzy i umiejętności poprzez uczestnictwo z licznych szkoleniach. Posiadamy autoryzację serwisową BOSCH CAR SERVICE, autoryzację centrum hamulcowego ATE, jesteśmy partnerem serwisowym koncernu ZF Friedrichshafen AG, wiodącego producenta rozwiązań z zakresu układu napędowego i podwozia, rozwiązania te są stosowane w samochodach, które obsługujemy, dzięki czemu posiadamy pełne wsparcie diagnostyczne oraz dostęp do części zamiennych.

Zespół VOLVOSYSTEM składa się z fachowców w dziedzinie elektroniki samochodowej, napraw mechanicznych silników i skrzyń biegów.

W pracy posługujemy się profesjonalnym sprzętami dostosowanym do obsługi poszczególnych marek samochodów.

Korzystamy z diagnostycznych urządzeń fabrycznych każdej z marek oraz z niezależnego systemu Autologic, który posiada pełne wsparcie producentów BMW, PORSCHE, LAND ROVER, JAGUAR, co pozwala na optymalizację diagnostyki i adaptację poprzez aktualizacje oprogramowania, doposażenie, zmianę języka (konfiguracji z USA na UE), zmianę świateł LED czy do jazdy dziennej.

Oficjalnie współpracujemy z producentami samochodów, posiadamy pełny dostęp do wsparcia technicznego i dokumentacji technicznej serwisowanych aut, co gwarantuje bardzo skuteczną diagnostykę, a następnie naprawę.

Klientów obsługujemy sprawnie i praktycznie bez konieczności oczekiwania w kolejce, oferujemy także samochody zastępcze.

VOLVOSYSTEM gwarantuje solidną jakość wykonania w konkurencyjnej cenie.

Przyjedź i sprawdź nas sam, zapraszamy!